بازاریابی دیجیتال برای املاک و مستغلات:چگونه می توان موفق شد؟

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
استودیو توکلی / مهتاب بهریان: در حاضر رقابت بین بنگاه های املاک تشدید شده ،حتما می پرسین در این بازار، چگونه، به عنوان یک مشاور املاک، از رقبای خود متمایز شیم؟ ما به عنوان مدیر استراتژی برند در توکلی استودیو به شما میگوییم که مانند بسیاری از مشاغل، اجرای استراتژی بازاریابی دیجیتال برای شما یک راه حل ضروری و قطعی است. پس برای اینکه از رقبای خود پیشی بگیرید، باید بازاریابی دیجیتال را جدی بگیرید، زیرا برای ایجاد آگاهی از برند برای شما به عنوان یک مشاور املاک، جلب توجه به سمت کسب و کار شما بسیار مهم است. ما در توکلی استودیو در این گزارش اهمیت بازاریابی دیجیتال برای املاک و مستغلات را برای شما بیشتر توضیح می دهیم.
چرا بازاریابی دیجیتال برای املاک و مستغلات مهم است؟
امروزه بسیاری از مشاوران املاک و مستغلات نقش مهم بازاریابی دیجیتال در تجارت املاک و مستغلات را کم ارزش می دانند. بازاریابی دیجیتال نه تنها آگاهی از برند را ارتقا می دهد، بلکه به منحصر به فرد ماندن برندها در بین رقبا نیز کمک می کند. در زیر دلایلی که چرا بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار املاک و مستغلات شما ضروری است، را بخوانید: بسیاری از افراد برای کسب اطلاعات در موتورهای جستجو جستجو می کنند. امروزه (بیش از هر زمان دیگری)، همه تقریباً برای هر اطلاعاتی به یک موتور جستجو مثل گوگل یا شبکه های مجازی مثل یوتوب یا اینستاگرام مراجعه می کنند. هیچ کس نمی خواهد وقت خود را برای درخواست اطلاعات از یک دوست یا همسایه تلف کند، چرا که در چند دقیقه، با تلفن همراه یا لپ تاپش می تواند تمام اطلاعاتی که می خواهد را دریافت کند. شما باید برای دیده شدن بیشتر برندتان، حضوری آنلاین داشته باشید.  چرا که نباید افرادی که خدمات شما را در جستجوهایشان دنبال می‌کنند، از دست بدهید.
اثربخشی بازاریابی ویدئویی و موبایلی
بازاریابی موبایلی و ویدئویی توانسته است در طول سالهای گذشته  کارایی خود را  اثبات کند. بسیاری از مردم وب‌سایت‌های خود را با استفاده از گوشی‌های هوشمند مرور می‌کنند، بنابراین تعجب‌آور نیست که چرا داشتن وب سایت برای شما مهم است. در این بین  ویدیوها و تیزرهایی که ما در توکلی استودیو برای شما می سازیم به معرفی و اعتبار بخشی شما کمک می کند .  شک نداشته باشید که بازاریابی ویدیویی و موبایلی یک سرمایه گذاری است.   تماشای ویدیویی که محصولی را ارائه می‌کند می‌تواند تصمیم خرید یک مشتری بالقوه را تسهیل کند و مخاطب را به مشتری شما تبدیل کند. علاوه بر این، موتورهای جستجو محتوای ویدئویی را رتبه بندی می کنند.  گوگل همیشه به دنبال محتوایی است که مخاطب را درگیر خود کند و ثابت شده است که ارسال یک ویدیو باعث افزایش تعامل می شود (با توجه به اینکه یوتیوب دومین وب سایت پربازدید پس از گوگل است، جای تعجب نیست).
بررسی آنلاین  تا رسیدن به شما
مانند هر تجارت دیگری، باید کسب اعتبار   کنید.  بررسی های آنلاین در فضای مجازی ، یکی از ساده ترین راه ها برای جلب اعتماد و اعتبار مشتریان است. به عنوان مثال، در صفحه کسب و کار گوگل شما یا اینستاگرام و یوتوبتان ، مشتریان  نظری از تجربه خود از خدمات شما می نویسند. نظرهای مثبت از خدمات شما می تواند به اعتماد مشتریان بالقوه  شما هنگام تصمیم گیری شود.  این اعتماد عامل مهمی در حوزه املاک و مستغلات است که در آن شما سعی می کنید مشتریان خود را به جدایی از پول آنها برای سرمایه گذاری بزرگ در ملک ترغیب کنید.
فرصت های متعدد برای خلاقیت
بازاریابی آنلاین به شما آزادی خلاقیت می دهد.  به شما اجازه داده می شود که درست فکر کنید، دموگرافیک های مختلف را بررسی کنید، کمپین های مختلف را آزمایش کنید و موارد دیگر. به عنوان مثال، می‌توانید از عملکرد «از من درباره هر چیزی بپرسید» اینستاگرام برای دریافت بازخورد از مشتریان در مورد هر چیزی که از شما نیاز دارند استفاده کنید.
بقیه در حال دیجیتال شدن هستند
تقریباً همه مشاوران املاک در حال اجرا یا برنامه ریزی برای اجرای یک یا چند کمپین هستند. هر مشاور املاک، از جمله افراد تازه کار، وارد بازاریابی دیجیتال می شوند.  پس برای چی منتظری؟  صنعت دیجیتال مارکتینگ هر روز در حال رشد است و شما باید عجله کنید تا در اسرع وقت حضور آنلاین خود را ایجاد کنید یا از آن عقب بمانید. استراتژی هایی که مشاوران املاک می توانند برای به حداکثر رساندن مشتریان خود استفاده کنند بدون شک بازار املاک اشباع شده است.  چگونه می توانید از بین رقبا متمایز شوید؟ در اینجا استراتژی های اثبات شده ای وجود دارد که مشاوران املاک می توانند برای به دست آوردن مشتری های بیشتر از آنها استفاده کنند. به ما در توکلی استودیو سفارش بدهید تا برای شما یک وب سایت کاربردی ایجاد کنیم. طبق آمار، بیش از ۴۰ درصد مشتریان از بازدیدکنندگان وب سایت املاک و مستغلات از  هستند. وب سایت شما باید به درستی برای استفاده از موبایل بهینه شده باشد،. یک وب سایت سازگار با موبایل باید دارای ویژگی های زیر باشد. تصاویر متناسب با اندازه صفحه نمایش موبایل سرعت بارگذاری سریعتر. قابلیت چت زنده
تبلیغات به ازای هر کلیک
تبلیغات پرداخت به ازای کلیک که PPC نیز نامیده می شود، یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است که توسط صاحبان مشاغل حرفه ای املاک و مستغلات یکپارچه شده است. تبلیغات پرداخت به ازای کلیک برای هدف قرار دادن مستقیم مشتریان بالقوه استفاده می شود. مزیت اصلی تبلیغات PPC این است که تا زمانی که شخصی روی تبلیغات شما کلیک نکند، هزینه ای دریافت نمی کنید.  طبق تحقیقات، میانگین نرخ تبدیل بازاریابان با Adword بیش از ۲٫۴۷٪ است. الگوریتم PPC کسانی را هدف قرار می دهد که عبارات مربوط به سرویسی را که شما ارائه می دهید از گوگل یا موتورهای جستجوی مشابه جستجو کرده اند. بازاریابی محتوا (محتوای مرتبط و بهینه شده سئو را اضافه کنید) بازاریابی محتوا ویژگی بارز یک وب سایت املاک و مستغلات واکنش گرا است. یک وب‌سایت بهینه‌سازی شده برای موبایل و بسیار واکنش‌گرا و بدون محتوای ارزشمند، هدر رفتن پول و زمان است. بازاریابی محتوا بخش مهمی از سئو و بهترین راه برای نمایه سازی وب سایت شما است. ما در توکلی استودیو با تخصص های خود بهترین محتوا را برای شما تهیه می کنیم. محتوای وب سایت به شما کمک می کند اعتبار، شهرت و ارتباط با مخاطبان را داشته باشید. مقالات، راهنمایی ها و بررسی هایی بنویسید که به آنها در تصمیم گیری آگاهانه برای خرید خانه کمک کند.  به طور خلاصه، محتوای وب سایت شما باید یک مشکل را حل کند و به یک سوال پاسخ دهد.
میزبانی تور مجازی
اکثر کارشناسان موفق دیجیتال مارکتینگ در صنعت املاک و مستغلات استراتژی میزبانی تور مجازی را اجرا می کنند. این استراتژی نه تنها درآمد سریع‌تری برای بازاریابان ایجاد می‌کند، بلکه به مشتریان کمک می‌کند فرآیند خرید خانه را ساده‌تر کنند. خرید خانه یک فرآیند دشوار است، و به همین دلیل است که مشتریان به شما به عنوان یک بازاریاب برای کمک به تسهیل کل فرآیند نیاز دارند. برای ایجاد یک تور مجازی موفق، در اینجا نکاتی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید: اجتناب از فیلم های دروغی؛  از فیلم واقعی خانه استفاده کنید اطمینان حاصل کنید که قاب ویدیوی شما هم در صفحه مانیتور و هم در تلفن همراه پاسخگو و جذاب است. یک تور سه بعدی و کاربر پسند بسازید. یک استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی ایجاد کنید وقتی در مورد استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی صحبت می کنیم، در مورد پست های گاه به گاه در فیس بوک صحبت نمی کنیم.  ما در مورد یک فرآیند بازاریابی رسانه های اجتماعی کامل صحبت می کنیم که به شما نتیجه می دهد. در اینجا چند فرآیند وجود دارد که باید دنبال کنید – پست و استورهای جذاب و با کیفیت تهیه کنید.
در سئو سرمایه گذاری کنید

اجرای یک استراتژی سئو قدرتمند، وب سایت شما را به بالاترین نتیجه موتور جستجو ارتقا می دهد.

متاسفانه الگوریتم های موتورهای جستجو روز به روز تغییر می کنند.  به همین دلیل است که باید همیشه در مورد تغییر الگوریتم ها به روز باشید.

مهم است که زمان بیشتری را برای سئو صرف کنید.  کلمات کلیدی جزء لاینفک سئو هستند.  آنها چیزی هستند که کاربران برای جستجوی اطلاعات آنلاین استفاده می کنند.

همیشه در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید و آنها را به مقالات و پست های وبلاگ خود اضافه کنید.  سایر عناصر سئو که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از: بک لینک ها صفحات رسانه های اجتماعی دایرکتوری های آنلاین توضیحات عنوان و متا، خوانایی، اسنیپت ها و غیره وبلاگ ها و صفحه های مجازی خود را به طور منظم به روز کنید. خلاصه در حالی که تقریباً هر عامل املاک و کارگزاری یک یا چند کمپین بازاریابی دیجیتال را به عنوان بخشی از تجارت خود اجرا می کند، همه چیز به میزان استفاده از استراتژی ها بستگی دارد. تمرکز بر تولید محتوای دیجیتالی که هدف آن حل مشکلات خریدار خانه و پاسخ به سوالات آنهاست.  از چندین استراتژی آنلاین استفاده کنید تا شانس خود را برای یافتن توسط مشتریان بالقوه افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
نیاز به کمک دارید؟
Tavakoli STUDIO
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟